İLK BLOĞUM

Aralık 18, 2017

     


Merhaba ben Nur.
“İSTEMEK OLMANIN YARISIDIR” der  Aykut Oğut.
Ve “HAYATIN TEK AMACI DENEYİMLEMEK VE KEYİF ALMAKTIR” diye ekler..
Bu yüzden bir blog açıp yazmaya karar verdim. Bu benim ilk blog deneyimim. Bloğumu okuyan ve okuyacak kişilere yararlı bilgiler paylaşmak ve bu bilgilerden yararlanmalarını istiyorum.
İnşaallah da olur. Ben Kıbrıs’ta doğmuş ve büyümüş biri olarak, kitapları hayatının merkezine koymuş bir hanım efendiyim. Bu yüzden yaşadığım yerin tarihi zenginliklerini ve daha bir çok güzelliğini anlatmak, okuduğum kitapları sizlere faydalı olsun diye paylaşmak istedim. Bloğum Kıbrıs Adası, kitaplar ve kişisel blog üzerine olacaktır. En kısa zaman da yazmaya başlayacağım. 
  İnşaallah yakında yazmaya başlayıp, sizlere faydalı olacağıma inanıyorum.
Görüşmek üzere.. 🙂

You Might Also Like

4 yorum

 1. o zaman hoşgeldiiiin aramızaaa. yeni blogum demişsin. eskiden de var mıydı kiii :) keşif etkinliğine de katılmışsın ne güzeeel. dur ben de sana arkadaş getireyim biraz önümüzdeki günlerdeee :) bloglara üye olmadan okuyom amaa iyi okurum işteee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çooook teşekkür ederim. Kendimi blog konusunda geliştiriyorum inş.
   Bana yardımcı olursan sevinirim. Blog işine hem heyecanlıyım hemde hevesliyim. :)

   Sil
  2. bak ne diyceem. 30 kasımda bir yazı yazdımdı. blog yazmak diye. onu bir oku bak. yaşam etiketinde :) bak blog için, düzenli olarak bloga girmek önemli. öyle daha keyifli oluyor. sonra işte arada yazı yazmak, yorumları cevaplamak ve bir de biraz blog okumak işte. kendini göstermek için. ben de seni tanıtcam bir ara. olmazsa sonra bir daha da tanıtırım. bak mesela son yazımın yorumlarınaa, mavera, handan, bücürük, mavi melodi, aslı erguven, onlara hemen gidebilirsin. bir önceki yazımdan, ebemkuşağı, dr. coffee, feri peri, sevkoz, bunlarla başla mesela. aktif olanlardan seçtim yanii. biraz yorum yap. benim bloga da yap arada. bütün blogçular bloguma geliyor. benden seni görüp gelirler yorumlarından. bak mesela kendine önce bir on blog seç. sık git her yazılarına filan. böylece çevren artar. tuğçe yüksel mesela git bak bir pembesever. böyle böyle olur. çok keyifli bir çevremiz var işte. bir dee bişi sormak istediğin zaman da sor zateeen :) yardımcı olcam tabiii :)

   Sil
  3. Teşekkür ederim. Gerçekten blog konusunda kendimi geliştiriyorum ve daha da geliştirmek istiyorum. İnş herşey daha da iyi olur. Yardımın için çoook teşekkürler ❤️

   Sil

Hakkımda

Fotoğrafım
Cyprus
“Rabbim, dedi Adem, senden af dilemeye bildiğim kelimeler yetmiyor, bana yenilerini ver...” [Lâ sonsuzluk hecesi]

İzleyici