EVREN’DEKİ ENERJİ

Şubat 19, 2018


        Merhaba;
Çekim Yasası’nı duyanlarınız olmuştur. Bu konuya biraz aşina olanlarınız varsa, “Nasıl Olabilir?” diyebilirsiniz. 
Allah (c.c) insanlığı sadece topraktan yaratmadı, ona ruhundan da üfürdü. Ve ruh dediğimizde genellikle aklımıza beyazımsı ya da görünmeyen bir şey gelir. Aslında öyle değil. Ruh dediğimiz şey insanlığın enerji bağıdır. Evren’le iletişim halidir.
Sevmediğiniz birisiyle karşılaştığınızda  ya da bir olay başınıza geldiğinde, siz bunu daha önceden düşündüğünüz içindir. İstemediğiniz bir düşüncedir. Ama bu olayları düşünerek aslında onun olmasını istediniz. Yani düşünceyi harekete geçirdiğinizde  “Yaratım” dediğimiz kavram çıkıyor karşımıza... “Yaratım mı, O da ne?” diyebilirsiniz. Yaşadığımız sürece etrafta doğan, büyüyen ve ölen insanlar görürüz. Bu demektir ki Allah (c.c) hala yaratmaya devam etmekte. Düşünün toprağa bir tohum ekeriz ve ondan ağaç büyür. İşte bu yaratımın devam etme kanıtıdır. 
       SİZ BU DÜŞÜNCEYE HAYIR DERKEN ASLINDA EVET DEDİNİZ. Düşüncelerimiz Evren’e enerji halinde yayılır. Evren’de buna cevap verir. Yani düşündüğümüz olayları ve insanları çekeriz.

Bir nevi insanlıkta enerjiden meydana gelmiştir.  Enerji yayan varlıklar olarak, aslında bir MIKNATIS gibi çalışıyoruz. Negatif ve Pozitif dediğimiz bu iki kavram insanların düşünceleri içinde kullanılabilir. Kısacası şöyle söyleyebiliriz. Yani ortalıkta dolaşan bir sürü mıknatıs, kendi manyetik alanına uygun her türlü ‘metali’ çekiyor. Bu konuyla ilgili Rhonda Byrne’ın “Secret” olan üç kitaptan oluşan serisini okuyabilirsiniz. Kitap Çekim Yasası’nı daha detaylı anlatmaktadır. Ayrıyeten size Aykut Oğut’un “ Evren’den Torpilim Var” adlı kitabını da önerebilirim. Aykut Oğut’da kitabında bu konuya değinmiştir.
Keyifli okumalar dilerim..You Might Also Like

6 yorum

 1. evet bu istemediğini mıknatıs gibi çekme işini ben çok iyi yapıyorum :) Bu arada blogunuza iade-i ziyaret için geldim anladığım kadarı ile çok yeni bir blog. Abone oluyorum. siz de e-mail adresinizi yazarak bloguma abone olursanız çok sevinirim. benim ki wordpress tabanlı olduğu için izleme bölümü yok. kolay gelsin. www.idilob.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bloğum yeni doğrudur. Geliştirme aşamasındayım. İadeyi ziyaret için teşekkürler. Bloğunuza hemen abone oluyorum. :)

   Sil
 2. eveeeet doğru diy miii o zaaaamaan bizler olumlu düşünüp olumlu enerji vereliiim :)

  YanıtlaSil
 3. Sizi bugün keşfettim ve bugün itibariyle de sık sık ziyaret etmeye gayret göstereceğim. Konu enerji olunca benim de söylemek istediğim bir şey var. Yıllardır çekim yasasına inanırım. Gününüzün harika yada berbat geçmesi sizin yaydığınız enerjiye bağlıdır. Bazı insanlar bunu saçma olarak nitelendirebilir. Kendilerince haklılar tabii ama sonuçta inanmak insana özgüdür. Ben yaratıcının da büyük ve güçlü bir enerji olduğunu düşünürüm mesela. Ve ölen her canlı ruhunun o güçlü enerjiye karıştığına... Konu derin. Tekrar görüşmek dileğiyle ve sevgiyle...
  Serazad

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. çekim yasası hakkında kitaplar okudum. Bildiklerimi paylaşıyorum. 🙂

   Sil